cerealia کرمانشاه اوقات شرعی باشگاه خبرنگاران جوان

cerealia: کرمانشاه اوقات شرعی باشگاه خبرنگاران جوان کرمانشاه اوقات شرعی اردیبهشت آوریل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی امروز همه منتظرند وعده های بزرگ دوره انتخابات مدیر جمهور را در عمل مشاهده کنند / سید حسن خمینی

یادگار گرامی امام تأکید کرد: همت دولت در چهار سال گذشته موانع بسیاری را از سر راه برداشته و امروز همه منتظرند وعده های بزرگی که در دوره انتخابات داده شد و مدیر

امروز همه منتظرند وعده های بزرگ دوره انتخابات مدیر جمهور را در عمل مشاهده کنند / سید حسن خمینی

سید حسن خمینی: امروز همه منتظرند وعده های بزرگ دوره انتخابات مدیر جمهور را در عمل مشاهده کنند

عبارات مهم : خداوند

یادگار گرامی امام تأکید کرد: همت دولت در چهار سال گذشته موانع بسیاری را از سر راه برداشته و امروز همه منتظرند وعده های بزرگی که در دوره انتخابات داده شد و مدیر جمهور بر پایبندی خود به آنها تأکید می کردند را در عمل مشاهده کنند.

به گزارش ایسنا ، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در تجدید میثاق مدیر جمهور و اعضای هیأت دولت با آرزوی بزرگ های امام خمینی (س) گفت: بحمدالله انتخابات بزرگی صورت پذیرفت و مردم دولتی را با عزم و جزم سر کار آوردند و مجلس محترم به کابینه دوازدهم رأی اعتماد داد و امروز همه چشم به راه توانمندی ها و قدرت دولت به خاص شخص مدیر جمهور هستیم.

امروز همه منتظرند وعده های بزرگ دوره انتخابات مدیر جمهور را در عمل مشاهده کنند / سید حسن خمینی

یادگار امام افزود: من مطمئنم که جناب دکتر روحانی بیش از هر کس دیگری بار مسئولیت سنگینی که مردم روی دوش ایشان گذاشتند را احساس می کنند. همت دولت در چهار سال گذشته موانع بسیاری را از سر راه برداشته و امروز همه منتظرند وعده های بزرگی که در دوره انتخابات داده شد و مدیر جمهور بر پایبندی خود به آنها تأکید می کردند را در عمل مشاهده کنند.

وی تأکید کرد: من هم مطمئنم و هم مطلع که ایشان و دولت بر عهدی که با مردم، امام و آرزوی بزرگ های انقلاب بستند پایبندند و حتما ما در آینده شاهد روزهای بهتری پیش روی جامعه خود خواهیم بود. مشکل ها است ولی توان مدیران این سرزمین در همه عرصه ها به خصوص قوه مجریه که همه توان و همه قدرت کشور را در اختیار دارد می تواند بیش از هر چیزی برطرف کننده این مشکل ها باشد.

یادگار گرامی امام تأکید کرد: همت دولت در چهار سال گذشته موانع بسیاری را از سر راه برداشته و امروز همه منتظرند وعده های بزرگی که در دوره انتخابات داده شد و مدیر

سید حسن خمینی اظهار داشت: امیدواریم و از خداوند متعال درخواست می کنیم که به فرزند برومند مردم (رئیس جمهور) و یکایک اعضای کابینه توفیق زیاد عنایت کند. هنگامی که دینداران عرصه حکومت را در دست گرفتند بیش از هر چیزی می دانند که حل پرسشها دنیوی مردم بزرگترین راه جهت ترویج مبانی دینی و آخرت جامعه است.

وی ادامه داد: به نوبه خودم به یکایک دوستان تبریک عرض می کنم و از خداوند می خواهم که این راه را جهت سال ها و قرن ها پیش روی مردم کشور عزیزمان ایران گشوده بدارد. امیدوارم سال ها بتوانیم شاهد اعتلای نام خداوند سبحان و پیامبر (ص) و اهل بیت پیامبر در این سرزمین باشیم.

واژه های کلیدی: خداوند | مشاهده | انتخابات | امام خمینی | رئیس جمهور | رئیس جمهور | اعضای کابینه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog